MenuMenu
pl | en

  GISONLINE Sp .z o.o. Sp. k.

  Szlak 65/901 A
  31-153 Kraków

  12 350 60 74

  www.gisonline.pl
  biuro@gisonline.pl

  GISonLine jest firmą tworzoną przez profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę na temat wdrożeń GIS. Ich eksperci posiadają ponad 16-letnie doświadczenie zdobyte w realizacji projektów GIS w wielu różnych sektorach gospodarki: telekomunikacja, wodociągi, energetyka, obrona narodowa, administracja publiczna i ochrona środowiska. Doświadczenie zespołu GISonLine zostało zdobyte podczas pracy dla korporacji międzynarodowych takich jak: CH2M HILL, Critigen, Sabre Holdings, Travelocity, Triathlon Corp realizujących projekty na rynku polskim i zagranicznym. Obecnie GISonLine wspiera firmę Critigen w projektcie Thames Tideway w Londynie, a także realizuje projekty na rynku polskim dla RWE IT, Energoprojekt Kraków i innych.

  Misją  firmy jest skuteczne wspieranie firm i instytucji w realizacji zagadnień związanych
  z wdrożeniami systemów klasy GIS wykorzystywanych do zarządzania aktywami przedsiębiorstwa oraz wspierania inwestycji. Ważne dla firmy jest także ułatwienie klientom wykorzystanie możliwości wynikających z przestrzennego ujęcia zagadnień biznesowych. Doradzają i przybliżają klientom możliwości istniejących rozwiązań w stosunku do potrzeb i oczekiwań bez konieczności wnikania przez użytkownika w technologiczne detale zarówno w funkcjonalność danego systemu, jak i technik modelowania w nim danych. Doświadczenie GISonLine wskazuje, iż najczęściej niedocenianym elementem podczas wdrożenia są DANE. Dlatego usługi firmy skupiają się zwłaszcza na tym czynniku z oczywistym uwzględnieniem wzajemnych relacji i zależności pomiędzy pozostałymi elementami, czyli czynnikiem LUDZKIM, PROCESAMI i wykorzystanej TECHNOLOGII. Zwracają szczególną uwagę na DANE dlatego, iż to one są kluczem do pełnego wykorzystania możliwości systemu GIS. To dzięki DANYM system jest w stanie pomóc w realizacji celów biznesowych danego przedsiębiorstwa bez względu na branżę.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ