MenuMenu
pl | en

  Fundacja Kierunkowskaz

  Górczewska 224/179
  01-460 Warszawa

  790205707

  biuro@fundacjakierunkowskaz.pl

  Ich dwa główne obszary działalności to edukacja oraz Projekty Unijne.

  Edukacji to takie bloki tematyczne jak:

  Robotyka - proponują zajęcia ogólnorozwojowe, skupiające się na edukacji matematyczneji technologicznej, pozwalające zrozumieć procesy fizyczne, elektrotechniczne i elektroniczne. Wszystkie spotkania z konstruowania i programowania robotów, wykorzystują klocki LEGO Education WeDo i Mindstorm. Zajęcia w różnych grupach wiekowych oraz o różnym poziomie zaawansowania.

  DJ’ka- poczuj bit to zajęcia pozwalające poznać tajniki konsoli DJ’skiej

  W czasie wszystkich spotkań pracująna profesjonalnym sprzęcie, dostosowując poziom nauczania do wieku i zaawansowania uczestnika. Dzieci na każdych zajęciach mogą poznawać coraz więcej umiejętności, aby na koniec warsztatów nagrać własnego seta.

  EKOLOGIA- to zajęcia rozwijające świadomość ekologiczną, upowszechniające wartości proekologiczne wśród dzieci i młodzieży.

  Projekty unijne- pomagają zrozumieć cel, analizują możliwość pozyskania środków Unijnych, wykonują analizę  ekonomiczną, znajdują sposoby na sfinansowanie podstawowego zadnia, pomagają w przygotowaniu wniosku, dają wsparcie przy realizacji projektu

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ