MenuMenu
pl | en

  Darpol Sp. z o.o. sp. k.

  Rynkowska 2
  85-503 Bydgoszcz

  52 322 05 63
  52 327 20 35

  www.darpol.bydgoszcz.pl
  info@darpol.bydgoszcz.pl

  Misją firmy Darpol jest osiągnięcie statusu preferowanego dostawcy w zakresie oferowanych wyrobów i usług oraz zapewnianie odbiorcom wartości dodanej z dokonanych przez nich zakupów, dzięki wykwalifikowanej i zaangażowanej kadrze specjalistów.

  Pomagają przewoźnikom kolejowym w zapewnianiu nieprzerwanego i sprawnego działania posiadanego przez nich taboru. Sprawiają, że transport kolejowy staje się coraz bardziej bezpieczny, niezawodny i komfortowy, a pasażerowie oraz towary mogą przemieszczać się z miejsca na miejsce i docierać tam na czas. Przyczyniają się do tego poprzez produkcję, regenerację oraz dostawy części zamiennych do wagonów, lokomotyw, zespołów trakcyjnych, autobusów szynowych itp.

  Przez długie lata działalności wypracowali sobie pozycję lidera w zakresie kompleksowego zaopatrzenia w komponenty do taboru szynowego, a oferta obejmuje już ponad 6000 pozycji asortymentowych.

  W 2009 roku uzyskali wsparcie unijne, w ramach którego na bardzo dużą skalę wzmocnili i unowocześnili nasz park maszynowy. Tym potencjałem oraz wiedzą doświadczonych inżynierów dzielą się z klientami, ułatwiając im realizację ich procesów produkcyjnych. Robią to poprzez zaawansowane usługi obróbki metali (w tym laserowe cięcie stali konstrukcyjnej, nierdzewnej i aluminium, gięcie itd.), a także doradztwo techniczne w zakresie realizowanych z nami projektów.

  Kolejną gałęzią jest produkcja teleskopowych masztów oświetleniowych pozwalających na właściwe oświetlenie terenu, gdzie zachodzi konieczność prac o zmierzchu i w nocy.

  DARPOL to także wyjątkowy sprzęt sportowy, głównie do piłki siatkowej, stosowany na wszystkich najważniejszych wydarzeniach siatkarskich w kraju i za granicą (sygnalizatory optyczno-dźwiękowe, tabliczki zmian zawodników, stojaki do piłek itd.).

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ
  grupa MTM | najlepsze strony www