MenuMenu
pl | en

  Darpol Sp. z o.o. sp. k.

  Rynkowska 2
  85-503 Bydgoszcz

  52 322 05 63
  52 327 20 35

  www.darpol.bydgoszcz.pl
  info@darpol.bydgoszcz.pl

  DARPOL  Bydgoszcz – Zmieniamy kolej na lepsze!

   

  Już od ponad 30 lat pomagamy producentom, przewoźnikom oraz serwisom pojazdów szynowych w zapewnieniu nieprzerwanego i sprawnego działania taboru kolejowego i tramwajowego. W tym celu produkujemy, projektujemy i naprawiamy specjalistyczne wyposażenie i części zamienne stosowane w wagonach osobowych, lokomotywach, zespołach trakcyjnych i tramwajach.

  Łącząc doświadczenie trzech pokoleń, bazując na zespole doświadczonych inżynierów, innowacyjności i zaawansowanym parku maszynowym, osiągnęliśmy status lidera kompleksowego zaopatrzenia dla kolejnictwa. Ciesząc się opinią preferowanego dostawcy, zdobyliśmy uznanie oraz liczne rekomendacje za swoje umiejętności techniczne, elastyczne podejście do potrzeb klienta i różnorodną, kompleksową ofertę.

  Wdrożone systemy zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz ISO 3834-3:2007 pozwalają nam zachować kontrolę i wysoką jakość dostarczanych wyrobów zarówno w Polsce jak i za granicę.  Eksport do 40 krajów na świecie.

  Główne specjalizacje:

  - oświetlenie LED (oświetlenie stopni, do czytania, końca pociągu stałe i przenośne itp.)

  - zamki oraz inne elementy drzwi i okien (specjalistyczne zamki drzwi - w tym elektryczne, linki Bowdena itp.)

  - wyposażenie przestrzeni pasażerskiej i kabin maszynisty (stoliki, śmietniczki itp.)

  - wyposażenie WC (sygnały zajętości i defektu, dozowniki mydła, deski sedesowe, przyciski do wody i WC, toalety próżniowe i ich części itp.)

  - naprawy sterowników i innej elektroniki (sterowniki drzwi, toalet, klimatyzacji, przeciwpoślizgu itp.)

  - elementy zewnętrzne (syreny, zamknięcia piasecznicy, osłony sprzęgu czołowego, drzwiczki rewizyjne itp.)

  - części zamienne układu pomiaru prędkości Hasler

  - cięcie laserem, gięcie, spawanie CL2 i pozostała obróbka metali

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ