MenuMenu
pl | en

  Polgard S.C.

  Sikorskiego 31
  05-850 Ożarów Mazowiecki

  +48 22 862 33 42
  +48 22 862 33 44

  www.polgard.com
  biuro@polgard.com

   

  Firma Polgard istnieje od 1990 roku. Głównym kierunkiem działalności firmy są systemy telewizji przemysłowej, systemy monitoringu mobilnego w pojazdach (analogowe i IP) i monitoringu online, systemy wizualizacji reklam w pojazdach komunikacji publicznej, systemy alarmowe oraz systemy kontroli dostępu. Niektóre z nich, jak np. monitoring w pociągach, opracowaliśmy i wykonaliśmy jako pierwsi w Polsce. W sumie firma Polgard wykonała ponad 2500 instalacji.

  Lata doświadczeń w branży pozwalają nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Niewątpliwym atutem jest fakt, że jesteśmy bezpośrednim importerem urządzeń a także konstruktorem własnych rozwiązań i oprogramowania. Tworzymy produkty szyte na miarę według indywidualnych potrzeb Klienta.

  Posiadamy koncesje MSWiA:

  • Koncesja nr L-0240/04
  • Koncesja nr L-0241/04

  Posiadamy certyfikaty:

   

  Siedziba firmy:

  ul. Gen. W. Sikorskiego 31

  05-850, Ożarów Maz.

  Filia:

  Ul. Warszawska 120

  05-082, Blizne Jasińskiego

   

   

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ