MenuMenu
pl | en

  ADMEL POLSKA SP. Z O.O.

  Krzywa 1
  05-805 Otrębusy

  +48 22 758 49 09

  admel.com
  admel@admel.com.pl

  Firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej wszelkiego rodzaju zamków, zawiasów oraz uszczelek. Są głównym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy DIRAK. Firma DIRAK jest producentem elementów osprzętu do szaf elektrycznych i przemysłowych, takich jak: zawiasy, zamki, uszczelki i elementy wyposażenia dodatkowego. Pomysł, konstrukcja i wykonanie produktów jednego systemu Dirak gwarantują niezawodność projektowania, montażu i pracy produktu finalnego. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne firmy DIRAK podlegają stałym innowacjom.

  Oferta firmy DIRAK to:

  • zamki obrotowe ryglowe z różnymi wkładami wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak stal chromowana i PA,
  • zamki patentowe w systemie ABA i Pagoda,
  • uchwyty obrotowe z PA, baskwile płaskie i okrągłe oraz cała gama rygli.

  Oferta zawiasów obejmuje rozwiązania techniczne do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, spawania i przykręcania. Zawiasy są wykonane z różnych materiałów i mają różny kąt rozwarcia. Firma DIRAK oferuje również elementy wykonane ze stali kwasoodpornej różnych gatunków, a do uszczelniania szaf są szeroką gamę uszczelek wykonanych na bazie kauczuku naturalnego  neoprenu, a także innych materiałów. W swojej ofercie posiadają także, szeroki wybór produktów firm: PINET (zawiasy) ACCURIDE (prowadnice przemysłowe) HOKON oraz MTH.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ