MenuMenu
pl | en

  ELA-COMPIL SP. Z O.O.

  Szczepanowskiego 8
  61-541 Poznań

  +48 61 869 38 50

  ela.com.pl
  office@ela.pl

  Firma Ela-compil powstała w 1992 roku jako spółka partnerów z Polski i Niemiec. Założona przez pasjonatów technologii szybko stała się zespołem profesjonalistów w dziedzinie informatyki, elektroniki i automatyki. Posiadamy pełne zaplecze intelektualne i sprzętowe do realizacji najbardziej złożonych projektów dotyczących bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej.

  Obszarem naszych działań jest:

  • propagowanie wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach bezpieczeństwa i automatyki budynkowej;
  • audyt i wsparcie w doborze rozwiązań technicznych;
  • dostarczanie technologii do zarządzania obiektami;
  • tworzenie nowych indywidualnych rozwiązań,
  • szkolenie projektantów i wykonawców;
  • konsultacje techniczne i eksperckie w zakresie bezpieczeństwa budynku etc.

  Nasze realizacje: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Stadion Narodowy w Warszawie, Stary Browar w Poznaniu, Sky Tower we Wrocławiu, Centrum Komunikacyjne w Katowicach, Ministerstwo Finansów w Warszawie i wiele innych.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ