MenuMenu
pl | en

  IOW TRADE SP. Z O.O.

  Zwoleńska 17
  04-761 Warszawa

  +48 22 512 56 60
  +48 22 512 60 69

  www.iow.pl
  iow@iow.pl

  IOW TRADE Sp. z o.o. należy do grupy IOW działającej w Polsce od 1993 roku. Oferują podzespoły do budowy maszyn jezdnych oraz urządzeń stacjonarnych. Ich asortyment obejmuje produkty zgromadzone w 4 podstawowych grupach

  • hydrauliki siłowej
  • podzespołów do napędu
  • podzespołów napędowych "SPICER OFF-HIGHWAY"

  Kilkunastoletnia obecność na rynku zaprocentowała stworzeniem silnego i profesjonalnego zespołu. Zdobyte doświadczenie pozwala im świadczyć usługi na najwyższym poziomie w zakresie pomocy technicznej i logistycznej.

  Wyspecjalizowana kadra inżynierów oferuje pomoc przy profesjonalnym doborze oferowanych przez nich wyrobów i wypracowaniu najlepszych rozwiązań. Świadczą także usługi w zakresie przebudów wybranych podzespołów celem dostosowania ich do wymagań Klienta, a także serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ