MenuMenu
pl | en

  KANCELARIA PRAWNA PISZCZ I WSPÓLNICY

  Towarowa 35
  61-896 Poznań

  +48 61 859 44 44

  piszcz.pl
  kancelaria@piszcz.pl

  Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy sp.k. powstała w 1999 roku w Poznaniu. W 2002 roku otworzyła oddział we Wrocławiu, a w 2005 roku w Warszawie. Kancelaria pracuje dla Klientów zlokalizowanych na obszarze całego kraju. Świadczy pomoc prawną nie tylko dla biznesu, ale również dla samorządów różnych szczebli oraz jednostek administracji publicznej, a branżę publicznego transportu zbiorowego wspiera od 18 lat. Kancelaria posiada doświadczenie w zakresie transportu kolejowego, autobusowego oraz komunikacji miejskiej. Jej Klientami są zarówno organizatorzy publicznego transportu zbiorowego, jak i przewoźnicy. Umiejętność spojrzenia na rynek z różnych punktów widzenia pozwala rozwiązywać problemy  Klientów w sposób kompleksowy.

  Obszary specjalizacji Kancelarii: fuzje przejęcia, prawo spółek, nieruchomości, prawo energetyczne, doradztwo podatkowe, prawo pracy, zamówienia publiczne, przetwarzanie danych osobowych, spory sadowe, prawo transportowe.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ