MenuMenu
pl | en

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MAXIMUS" PIOTR MAKSYMÓW

  Kolejowa 14
  66-120 Kargowa

  +48 68 352 82 70
  +48 68 352 82 71

  www.maxmaximus.pl
  kargowa@maxmaximus.pl

  Firma MAXIMUS jest krajowym producentem specjalizującym się w produkcji i sprzedaży oraz regeneracji elementów układów chłodzenia. Na polskim rynku motoryzacyjnym funkcjonuje już ponad 10 lat.

  Ich misją jest dostarczanie użytkownikom pojazdów, maszyn i urządzeń takich chłodnic, które bazując na najlepszych materiałach i komponentach, wykonane przez wyspecjalizowanych pracowników, zostaną dostarczone w bardzo krótkim terminie i konkurencyjnej cenie, a ich jakość i parametry techniczne będą znacznie wyższe niż oczekiwania odbiorcy.

  Wieloletnie doświadczenie, znakomity zespół wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników oraz współpracowników pozwalają im na realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień Klientów.

  Producent chłodnic MAXIMUS za główny cel działalności obrał dostarczanie odbiorcom wysokiej jakości produktów i usług. Aby ją zapewnić nieustannie udoskonalają swoją pracę stale podnosząc kwalifikacje i umiejętności pracowników oraz systematycznie inwestując w najnowsze technologie produkcji. Wymagają również jak najwyższego poziomu jakości od dostawców i kooperantów. W celu jej zachowania poddają chłodnice szeregowi badań wytrzymałościowych i cieplnych oraz prowadzą systematyczne kontrole i testy na każdym etapie wykonania wyrobu, od chwili przyjęcia materiałów               i komponentów, poprzez proces produkcji, do momentu wysyłki gotowego wyrobu.

  Są pewni jakości wykonania swoich produktów i usług, dlatego na wszystkie nowe i regenerowane części udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

  W celu określenia wymagań i narzędzi systemu zarządzania jakością, wdrożyli i stosują normę PN-EN ISO 9001:2009 od 2012 roku.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ