MenuMenu
pl | en

  Sat-System Sp. z o.o.

  Staszica 47
  05-092 Łomianki

  +48 22 888 99 01

  www.teletechnika.pl www.pkpserwis.pl
  biuro@teletechnika.pl

  Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce posiadającą pełną gamę produktów zgodnych z najnowszymi wytycznymi IPI-6 i IPI-4  w tym (CSDIP) Wyświetlacze, Systemy Rozgłoszeniowe (SR), Systemy Przywoławczo Alarmowe (SPA), Systemy Monitoringu Wizyjnego (SMW), Systemy Synchronizacji Czasu (SSC), dodatkowo posiadamy platformę integrującą PSIM zastosowaną na wielu dworcach i obiektach kolejowych w Polsce.

  W ofercie posiadamy również system Husar Tracking przeznaczony do łączności radiowej opartej o cyfrowe platformy informatyczne, cyfrową komunikacje i cyfrową transmisję głosu oraz Automatyczny System Ostrzegania ASO ORZEŁ II, przeznaczony do ochrony placu budowy przy czynnym torze.

  Posiadana w naszej ofercie gama produktów na rynek kolejowy pozwala nam na kompleksową realizację projektową i wykonawczą wszystkich wymaganych systemów teletechnicznych i telekomunikacyjnych na dworcach/przystankach kolejowych.

  Oferujemy również opracowywanie kompletnych projektów technicznych, a także kompletnego wykonawstwa, które uzupełniająco obejmuje także opracowania szczegółowych instrukcji eksploatacji i obsługi, oraz szkolenia personelu Użytkownika.

  Dopasowujemy rozwiązania i produkty do wymagań projektowych, a także w pełni wspieramy inwestora w integracji z istniejącą infrastrukturą.

  Wspieramy naszych Partnerów, zapewniamy szkolenia i pomoc przy wdrożeniach.

  Nasze systemy można szczegółowo obejrzeć i przetestować podczas konferencji organizowanych przez Izbę Kolei jak również posiadamy pełną gamę produktów na targach TRAKO.

  Zapraszamy do współpracy.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ