MenuMenu
pl | en

  Jotun

  Magnacka 15
  80 ? 180 Gdańsk Kowale

  Tel. 607 152 921
  Tel. 58 555 15 15

  www.jotun.com/pl/

  Jotun to wywodzący się z Norwegii producent farb antykorozyjnych. Firma została założona
   w 1926 roku, w chwili obecnej posiada ponad 37 fabryk na całym świecie i zatrudnia około 10000 tysięcy osób. Globalnie, Grupa Jotun oferuje farby antykorozyjne- morskie i przemysłowe, farby proszkowe oraz dekoracyjne.

  Jotun oferuje dostawy farb antykorozyjnych i przemysłowych, dobór technologii zabezpieczeń antykorozyjnych, doradztwo techniczne, nadzory. Prowadzi szkolenia podczas aplikacji, Firma posiada zespół certyfikowanych inspektorów F.R.O.S.I.O. Dostawy farb odbywają się w krótkim czasie z naszych magazynów w kraju.

  Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają niezbędne aprobaty i dopuszczenia, między innymi: IBDiM, ITB, dopuszczenia do stosowania w przemyśle "off shore" w ramach Norsok M-501, certyfikat Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych, certyfikaty towarzystw klasyfikacyjnych DNV, LRS, BV, GL, ISO 9001.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ