MenuMenu
pl | en

  SUMA SOLUTIONS SP. z o.o.

  Panewnicka 109
  40?761 Katowice

  Tel. 32 757 98 55

  suma.solutions

  SUMA SOLUTIONS Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, która została założona w 1989 roku. Od ponad 25 lat jest nieprzerwanie związana z rynkiem security.

  Firma z ogromnym doświadczeniem, prekursor systemów wideo IP w Polsce, obecna na rynku monitoringu wideo IP praktycznie od początku jego istnienia a teraz również jako gracz rynku smart home.

  Współpracujemy z największymi i ugruntowanymi na rynku firmami, kształtującymi branżę security. Jest to gwarantem najlepszych praktyk biznesowych i sprawdzonych, niezawodnych
  i bezpiecznych rozwiązań.  W naszej ofercie dystrybucyjnej znajdują się tak znane marki jak SONY, Milestone Systems, Bosch, Fuji i wiele innych czołowych rozwiązań branży zabezpieczeń. Jesteśmy jedynym dystrybutorem marki VIVOTEK w Polsce od 2006 roku.

                                                                                                                            

   

   

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ