MenuMenu
pl | en

  Simpax Sp. z o. o.

  Grabonóg 76
  63-820 Piaski (k. Gostynia)

  Tel: 65 571 20 60

  simpax.pl
  info@simpax.pl

  Jesteśmy polskim producentem rezystorów do pojazdów trakcyjnych z ponad 30. letnim doświadczeniem w tej branży. Projektujemy, wykonujemy i dostarczamy rezystory hamowania wszystkich mocy do tramwajów, pojazdów metra, autobusów elektrycznych czy lokomotyw elektrycznych dla Klientów z Polski, oraz całego świata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rezystory do montażu na dachu, pod podłogą, jak również wewnątrz pojazdu, zarówno z chłodzeniem naturalnym jak i wymuszonym. Wszystkie nasze wyroby są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi dla zastosowań kolejowych. Posiadamy własny zespół projektowy używający najnowszych programów do modelowania 3D, oraz park maszynowy składający się z maszyn numerycznych, zapewniających najwyższą jakość wykonania. Dla nowych wyrobów wykonujemy pełne badania typu zarówno pod względem mechanicznym (badania wytrzymałości na wibracje), jak również elektrycznym (próby nagrzewania, oraz próby napięciowe). Firma posiada system kontroli jakości zgodny z ISO 9001:2015, który jest poddawany corocznym audytom sprawdzającym i certyfikującym wykonywanym przez TUV Rheinland Polska, jak również audytom Klientów takich jak np. GE, czy ABB z oddziałów zarówno polskich jak i zagranicznych. Mając świadomość społecznej odpowiedzialności biznesu, wspieramy lokalne inicjatywy jak np. coroczne biegi, wyprawy górskie, festyny, oraz uczestniczymy propagowaniu wśród młodych ludzi lokalnej historii naszego regionu.

  Od stycznia 2018 mieścimy się w nowo wybudowanej siedzibie znajdującej się na terenie strefy przemysłowej gminy Piaski.

  Zapraszamy do współpracy.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ