MenuMenu
pl | en

  SKB Drive Tech SA

  Ul. Rondo ONZ 1
  00-124 Warszawa

  Tel. 44 682 06 00

  www.skbdrivetech.pl

   

  Jesteśmy polska firmą rodzinna o tradycji sięgającej 1912 roku. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zespołów przeniesienia napędów, odlewnictwa żeliwa oraz obróbki metalu. Nasza siła to połączenie nowoczesnego parku maszynowego z elastycznością wobec wymagań Klienta.Jedna z najnowocześniejszych odlewni żeliwa w Europie oraz pełna gama procesów obróbczych pozwala nam zaoferować finalny  produkt z jednej firmy gwarantujący najwyższą jakość i elastyczność cenową. Specjalizujemy się w produkcji osi i mostów napędowych, zawieszeń  niezależnych, reduktorów, przekładni i innych elementów układu jezdnego i przeniesienia napędów. Producentom i użytkownikom pojazdów szynowych oferujemy kompleksowa obsługę w zakresie remontów przekładni napędowych. Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem i parkiem maszynowym oraz – co nie mniej ważne – zapasem magazynowym kompletów oryginalnych części zamiennych w tym normaliów stosowanych przez producentów przekładni dzięki czemu oferujemy unikalną na rynku elastyczność w terminach realizacji.  Jakość naszych usług jest potwierdzona stosownymi listami referencyjnymi jak i certyfikatami ISO potwierdzającymi zdolność naszego systemu zarządzania jakością do wypełniania specyficznych wymagań Klientów z wielu różnych branż.

  Zakład Produkcyjny w Radomsku

  Ul. Ignacego Krasickiego 63/71

  97-500 Radomsko

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ