MenuMenu
pl | en

  PAG Sp. z o.o.

  Aleja Spółdzielczości Pracy 75
  20-147 Lublin

  +48 81 452 92 40
  fax: +48 81 452 92 41

  www.pag.com.pl
  pag@pag.com.pl

  Jesteśmy twórcą oprogramowania oraz technicznych rozwiązań stosowanych, między innymi na kolei. Posiadamy wysokie kompetencje i doświadczenie w branży teletechnicznej i automatyki. Z dumą możemy pochwalić się opracowaniem i wdrożeniem autorskich Systemów Dynamicznej Informacji Pasażerskiej TrainECHO realizującego funkcję  automatycznych zapowiedzi głosowych oraz TrainINFO udostępniającego informacje wizualne.

  Nasze produkty cieszą się dobrą opinią i z powodzeniem działają na dworcach, stacjach kolejowych i peronach w wielu miejscach, m.in.  Częstochowa Stradom czy na trasie Lublin – Radzyń Podlaski z LCS w Lubartowie. Obecnie jesteśmy w trakcie przygotowywania systemu spełniającego normy IPI6 na linii Warszawa – Włochy – Grodzisk Mazowiecki

  PAG Sp. z o. o. to firma z 20 letnią tradycją, składająca się w 100% z polskiego kapitału. Główna siedziba Spółki znajduje się w Lublinie, można nas znaleźć także w Bogdance i Stefanowie. Zatrudniamy ponad 100 osób.

  Posiadamy własne Centrum Kompetencyjnym, składające się z: Działu Badawczo-Rozwojowego, Działu Projektów oraz Działu Wdrożeń w których powstają innowacyjne produkty.

   

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ