MenuMenu
pl | en

  GGTECHNIC s.c. Piotr Gaca, Maciej Groblewski

  Turystyczna 2
  86-022 Aleksandrowo

  www.ggtechnic.eu
  biuro@ggtechnic.eu

   

  Jeśli chodzi o naszą bieżącą działalność to zajmujemy się przede wszystkim naprawą wszystkich typów kolejowych toalet próżniowych eksploatowanych w Polsce.

  Naszą uzupełniającą działalnością jest handel częściami zamiennymi do takich toalet, naprawy osprzętu (sterowniki wiązki przewodów, kable sterujące), sprzedaż systemów odprowadzania tzw. „szarej wody”, produkcja urządzeń do płukania zbiorników i instalacji wody użytkowej na pojazdach kolejowych.

  Posiadamy pełną autoryzację firm: EVAC TRAIN (Niemcy) oraz Semvac A/S (Dania).

  Naprawiamy toalety produkcji: EVAC TRAIN, SEMVAC, DOWALDWERKE, EC ENGINEERING.

  Posiadamy certyfikat ISO9001:2015.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ