MenuMenu
pl | en

  WANO Solutions, Michał Waligóra

  Jana Kochanowskiego 1/38
  62-030 Luboń

  +48 61 307 22 35

  www.wano.pl
  biuro@wano.pl

  Firma WANO Solutions oferuje nowoczesne systemy zabezpieczeń.

  Firma istnieje od 2008 roku. Została założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej,
  z doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń. Przedsiębiorstwo wystartowało dzięki funduszom zdobytym z Unii Europejskiej.

  Firma rozpoczęła swoją działalność oferując głównie elektroniczne systemy zabezpieczeń antywłamaniowych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, w roku 2012 rozszerzyła swoją ofertę o produkty szeroko rozumianej kontroli dostępu. W związku z ciągłym rozwojem, gama naszych produktów jest powiększana. Jesteśmy dystrybutorem kilkunastu firm z branży KD z całego świata w tym z Niemiec, Portugalii, Słowenii, USA, Chin, Japonii, Turcji oraz Wielkiej Brytani.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ
  grupa MTM | najlepsze strony www