MenuMenu
pl | en

  TRAFECO Sp.J.

  Dolna 4
  42-283 Boronów

  +48 34 352 48 53

  www.trafeco.pl
  info@trafeco.pl

  Polski producent wysokiej jakości transformatorów, dławików, cewek oraz filtrów nisko-i średnionapięciowych. Dostarcza elementy dla energoelektroniki w zakresie średnich częstotliwości.Firma zatrudnia doświadczoną kadrę inżynierską i pracowniczą, a jakość wyrobów potwierdzają certyfikaty ISO 9001, ISO/TS 22163 oraz ISO 14001. Rozwija się i doskonali technologię produkcji we współpracy z licznymi ośrodkami naukowymi. W ofercie TRAFECO znajdują się transformatory niskiego napięcia do mocy 1600kVA.  Produkowane są tu elementy indukcyjne do niemal wszystkich zastosowań przemysłowych. Wytwarzane są urządzenia przeznaczone do pracy we wszystkich strefach klimatycznych oraz ekstremalnych warunkach eksploatacji. Urządzenia pracują min. w aplikacjach energoelektronicznych, górniczych, kolejowych, stoczniowych medycznych oraz wojskowych. Oprócz standardowych urządzeń można zaprojektować i dostarczyć nietypowe transformatory oraz elementy indukcyjne o parametrach dostosowanych do wymagań Klienta.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ