MenuMenu
pl | en

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROLMETAL Sp. J.

  Kluczewska 2a
  32-300 Olkusz

  +48 32 641-18-88
  +48 32 641-18-42

  www.rolmetal.com.pl
  biuro@rolmetal.com.pl

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowego "ROLMETAL". Zakład powstał w 1955 roku, jest firmą rodzinną prowadzoną obecnie przez Teresę Kubańską i Jacka Kubańskiego. Przedsiębiorstwo wyposażone jest w szeroki zestaw maszyn do obróbki skrawaniem, zarówno konwencjonalnych jak i CNC, przecinarki do cięcia tlenem sterowane numerycznie, aparaturę spawalniczą oraz prasy hydrauliczne do montażu. Firma posiada własne środki transportu: samochody ciężarowe, wózki widłowe, suwnice.

  Oferta produkcyjna obejmuje:

  • Osprzęt do maszyn Budowlanych
  • Części do maszyn rolniczych
  • Części dla przemysłu petrochemicznego
  • Części dla przemysłu kolejowego

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ