MenuMenu
pl | en

  Zakład Wyrobów Metalowych RESTAL Elżbieta Rembiasz

  Zamenhofa 2
  83-200 Starogard Gdański

  +48 58 562 58 63
  +48 58 562 31 07

  restal-stg.pl
  biuro@restal-stg.pl

  Firma RESTAL powstała w 1980r. i mieści się w Starogardzie Gdańskim (ok. 60km od Gdańska). Przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług w zakresie obróbki metali – obróbka skrawaniem, szlifowanie, spawanie, obróbka plastyczna, hartowanie.

  Głównym filarem naszej działalności jest produkcja części i podzespołów metalowych na potrzeby przemysłu kolejowego (elementy lokomotyw, wagonów i innych pojazdów szynowych) oraz okrętowego.

  Firma posiada certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania ISO 9001 i IRIS oraz świadectwa zgodności największych przewoźników i usługodawców na terenie RP.

  Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra techniczna oraz wdrożone technologie pozwalają nam na podejmowanie najtrudniejszych wyzwań oraz spełnienie wymagań naszych Klientów.

  tuvISO-9001irisrzetelna_firma
  Zapraszamy do współpracy
  Zespół Restal

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ