MenuMenu
pl | en

  KOBAN sp. z o.o.

  Tuwima 19
  32-540 Trzebnia

  731 292 333

  www.koban.com.pl
  biuro@koban.com.pl

  Firma KOBAN sp. z o.o. powstała z myślą o potrzebie i interesie ogólnorozumianego rynku kolejowego. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usług związanych z systemami hamulcowymi bezpośrednio firmom z branży kolejowej bez udziału zbędnych pośredników.
  W Firmie KOBAN sp. z o.o. zatrudnieni są tylko najlepsi fachowcy z tej branży mający wieloletnie doświadczenie w pracach regeneracyjnych elementów hamulca dla niemal wszystkich firm kolejowych w Polsce. Firma świadczy usługi naprawy, regeneracji, sprawdzenia i regulacji elementów pneumatycznego hamulca stosowanego w:

  • lokomotywach spalinowych,
  • lokomotywach elektrycznych,
  • wagonach towarowych,
  • wagonach osobowych,
  • zespołach trakcyjnych,
  • oraz pozostałych pojazdach szynowych.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ