MenuMenu
pl | en

  Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

  Kujawska 102
  44-101 Gliwice

  +48 32 40 12 200
  + 48 32 40 12 255

  www.fuchs.com/pl/pl/
  gliwice@fuchs-oil.pl

  Firma Fuchs powstała w Niemczech w 1931 roku. W Polsce istnieje od 28 lat. Jest największym na świecie, niezależnym specjalistą w dziedzinie środków smarnych. Oferujemy najwyższej klasy środki smarne w każdej gałęzi przemysłu.

  Szeroka oferta produktów Fuchs pozwala na precyzyjne dobranie oleju, smaru czy środka czyszczącego do każdego zastosowania. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w motoryzacji,  jak i w przemyśle. Dzięki zaawansowanym technologiom i najwyższym standardom jakościowym, produkty Fuchs charakteryzują się dużą wydajnością, skutecznością i niezawodnością, gwarantują pełną ochronę maszyn i urządzeń.

  W laboratoriach Fuchs na całym świecie, wyposażonych w najnowsze technologie, stale trwają prace nad nowymi produktami. Zawsze staramy się optymalizować procesy produkcyjne naszych Klientów, opracowując indywidualne rozwiązania dla konkretnych zakładów przemysłowych, do konkretnych zastosowań, dostosowując je do szeregu czynników, takich jak charakterystyka maszyn, stosowane narzędzia, komponenty czy czas magazynowania i transportu.

  W naszej ofercie, obok olejów hydraulicznych, przekładniowych, kompresorowych, smarów łożyskowych i do centralnych układów smarowania, znajdują się również specjalistyczne środki smarne dla przemysłu kolejowego. Nasi specjaliści stale wspierają Klientów, zapewniając rozwiązania również dla bardzo specyficznych i niszowych wymagań najróżniejszych punktów smarnych.

  W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na https://www.fuchs.com/pl/pl/

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ