MenuMenu
pl | en

  JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. Sp. K.

  Grodzka 147
  76-206 Bierkowo

  59 811 93 00
  59 811 91 05

  starosielski.com.pl
  biuro@starosielski.com.pl

   

                       Założycielem i właścicielem JS Fabryki Przekładni jest Janusz Starosielski. Firma powstała w 1982 r. jako producent przetwórstwa drutu i liczyła
  6 pracowników. W trakcie ponad 30-letniej historii z Zakładu Przetwórstwa Drutu firma przekształciła się w nowoczesną fabrykę na światowym poziomie. W latach 1988-97 przedsiębiorstwo funkcjonowało jako Zakład Obróbki Mechanicznej, produkujący koła zębate. Następnie w 1997 r. powiększając spektrum produkcji o przekładnie zmieniło nazwę na Fabryka Przekładni Kątowych, by w 2011 r. przekształcić się ostatecznie w spółkę komandytową funkcjonującą pod obecną nazwą. Aktualnie JS Fabryka Przekładni zatrudnia 250 osób i jest liderem wśród producentów przekładni w Polsce. Od momentu uruchomienia produkcji przekładni w 1995 r. obecnie produkuje się 320 typów przekładni rocznie w ilości ponad 60 tys. sztuk i poziom produkcji stale wzrasta. Do klientów należą wiodący producenci maszyn rolniczych zarówno w Polsce jak i Unii Europejskiej oraz Rosji. Atutem firmy jest jej elastyczność, indywidualne podejście do klienta oraz ciągłe inwestowanie w najnowocześniejsze technologie wytwarzania. Niewątpliwym pozytywem są też pracownicy – wysoko wykwalifikowani, o długim stażu pracy. Obecnie JS Fabryka Przekładni funkcjonuje na 30 tys. m2 . Produkcja odbywa się w halach o łącznej powierzchni 11 tys. m2. Na park maszynowy składa się 130 obrabiarek umożliwiających wykonanie przekładni i uzębień każdego typu.

  W 2015 r. wprowadzono w fabryce zintegrowany system zarządzania jakością obejmujący swoim zakresem projektowanie i produkcję przekładni oraz elementów uzębionych i uzyskano nadane przez TUV Rheinland certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N-18001.                                                   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ