MenuMenu
pl | en

  Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.

  Al. Jerozolimskie 162A
  02-342 Warszawa

  22 50 245 50
  22 50 245 60

  ist.pl
  ist@ist.pl

             IST jest firmą informatyczną (inżynieryjną) specjalizującą się w problematyce cyberbezpieczeństwa, ciągłości i sprawności działania sieci komputerowych,
  w wirtualizacji stacji roboczych i serwerów oraz w rozwiązaniach sieciowych. Jesteśmy partnerem w Polsce większości renomowanych producentów,
  a w szczególności: CISCO, CITRIX, SYMANTEC/BlueCoat, F5, Veritas, ESECURE,
  w oparciu o produkty których projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu naszej specjalizacji. Firma istnieje od roku 1996. Obecnie spółka w ramach Grupy Kapitałowej posiada Network Operation Center, a także świadczy usługi w ramach Security Operation Center.Na polskim rynku teleinformatycznym działamy od 1 lutego 1996 roku. Największy kapitał naszej firmy stanowią kompetencje pracowników rozwijane przez wszystkie lata jej działalności. Świadczymy złożone usługi dostawy rozwiązań teleinformatycznych – od analizy do serwisu pogwarancyjnego, w trzech głównych obszarach:

  • projektowanie i budowa infrastruktury technicznej dla systemów informatycznych oraz zarządzanie nimi (sieci WAN, LAN, Internet, ochrona danych).
  • Kompletne rozwiązania dla inteligentnych budynków i monitoring CCTV.
  • Kompleksowe realizacje dostaw sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych, łącznie z zapewnieniem serwisu gwarancyjnego na terenie całego kraju
  • Przeprowadzamy naszych Klientów pewnie i bezpiecznie przez wszystkie etapy realizowanych projektów, nawet tych o dużej złożoności. Posiadamy doświadczony zespół profesjonalistów i bogatą wiedzę w wielu obszarach IT.

   

              W osiąganiu wysokiej jakości świadczonych usług pomaga nam certyfikowany System Zarządzania Jakością i Wewnętrzny System Kontroli. W ramach naszej oferty produktowej dostarczamy rozwiązania takich marek jak: Cisco, Symantec, Citrix.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ