MenuMenu
pl | en

  Piastowskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL Sp. z o.o

  Warszawska 49/51
  05-820 Piastów

  +48 22 723 64 66
  +48 22 723 60 03

  pzpgstomil.pl
  sekretariat@pzpgstomil.pl

  O firmie
  „Piastowskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil” Spółka z o.o. są jednym z najstarszych i najbardziej znanych w Polsce producentów wyrobów gumowych i gumowo-metalowych dla kolejnictwa, motoryzacji i wielu innych gałęzi przemysłu.
  Powstały w 1928 roku jako prywatna spółka akcyjna. Zakres działalności produkcyjnej obejmował wówczas obudowy ebonitowe akumulatorów oraz techniczne wyroby gumowe.

  Z upływem lat zakład rozbudowano. Modernizując park maszynowy rozszerzono zakres produkcji o wyroby gumowo-metalowe oraz mieszanki gumowe.
  W 2000 roku przedsiębiorstwo państwowe zostało przekształcone w spółkę z o.o. i istnieje do dziś pod nazwą „Piastowskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil” Sp. z o.o.
  Profil produkcji pozostał ten sam. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu wyrobów gumowych i gumowo-metalowych (uszczelnienia, zderzaki, amortyzatory, sprzęgła, sworznie, pierścienie, odbijaki….).
  Nasze wyroby mają zastosowanie między innymi w lokomotywach, wagonach kolejowych, wagonach metra i tramwajach.
  Współpracujemy z kolejami polskimi, amerykańskimi i francuskimi.

  Osiemdziesięcioletnie doświadczenie , zaplecze konstrukcyjno-technologiczne, wyposażone w odpowiednią aparaturę laboratoria oraz dział narzędziowy pozwala nam na w pełni profesjonalne zaprojektowanie i uruchomienie produkcji nowych
  W celu zapewnienia wysokiej jakości usług w przemyśle kolejowym i osiągnięcia poziomu jakości rozpoznawalnego na całym świecie, powstał Standard IRIS, który decyzją Zarządu wprowadzamy w naszej firmie.
  Najważniejszym celem naszej firmy jest dostarczenie Klientom wyrobów wysokiej jakości dostosowanych do standardów europejskich i amerykańskich.
  Chcemy aby nasz znak firmowy kojarzył się z wysokim poziomem technicznym wyrobów, terminowymi dostawami i atrakcyjnymi cenami.

  Zapraszamy do współpracy.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ