MenuMenu
pl | en

  Grupa Topex

  Pograniczna 2/4
  02-285 Warszawa

  22 573 03 00
  22 573 04 00

  www.grupatopex.com
  office@grupatopex.com

  Grupa Topex to dynamicznie rozwijająca się polska firma oferująca szeroki asortyment narzędzi i elektronarzędzi (ponad 6000 produktów w 7 zróżnicowanych pod kątem odbiorców markach). Na tle konkurencji wyróżnia nas kompleksowe podejście do sprzedaży – dobór właściwych produktów w dopasowanej do jakości cenie, odpowiedni wachlarz benefitów i kanałów komunikacji z konsumentem, spójne materiały ekspozycyjne i reklamowe, logistyka dostaw oraz szeroki wachlarz usług posprzedażowych. Istniejemy po to, by ułatwiać życie ludziom, którzy używają narzędzi. Konsekwentna budowa silnej pozycji w branży pozwoliła nam stać się liderem rynku narzędziowego w Polsce i jednym z najważniejszych dostawców w Europie Środkowo-Wschodniej. Solidność, kompetencja, dojrzałość i duch przedsiębiorczości to wartości, którymi kieruje się ponad 400 osobowy zespół naszych pracowników, wspierających partnerów handlowych na wielu rynkach i w wielu kanałach sprzedaży.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ