MenuMenu
pl | en

  DRABPOL Sp. Jawna P Drabczyński i Wspólnik

  Akacjowa 24/26
  42-233 Mykanów (woj. łódzkie)

  22 7387400

  www.drabpol.pl
  biurowarszawa@drabpol.pl

  DRABPOL to  firma o charakterze rodzinnym z w pełni polskim kapitałem, funkcjonująca na polskim rynku od  1983 r. Działalność firmy związana jest z promocją rozwiązań high-tech, wpływających na poziom bezpieczeństwa biernego w sektorach transportu drogowego i lotniczego. DRABPOL  działa  jako firma VAR-owska (Value Added Reseller) – która poza sprzedażą i  serwisem produktów, oferuje również pomoc we wdrożeniach od strony technicznej i technologicznej, opiekę posprzedażną oraz szkolenia. Na terenie całej Polski, DRABPOL zorganizował i nadal organizuje sieć autoryzowanych stacji serwisowych w zakresie pełniej obsługi  tachografów, systemów kontroli ciśnienia i temperatury opon oraz klimatyzatorów i agregatów chłodniczych. Naprawia, modernizuje statki powietrzne. Opracowuje w swoim biurze projektowym zmiany na samolotach, produkuje interface, pisze oprogramowanie dla potrzeb rozwiązań tak od poddostawców jak i swoich klientów. Wykonuje samodzielnie produkty na drukarkach 3D. Firma  działa na rynku cywilnym i militarnym i jest przedstawicielem wielu światowych koncernów i marek m.in. w dziale Automotive: Continental VDO, Mix Telematics, Konvekta, TM4 z DANA czy ATG i w dziale Awioniki: Honeywell, Bendix King, Universal Avionics, L-3 Communications Wescam, Rockwell Collins, Garmin. DRABPOL jest rzetelnym  partnerem  biznesowym  na światowym rynku, o czym świadczy posiadanie przez firmę własnego Kodeksu Etyki oraz międzynarodowego certyfikatu TRACE.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ