MenuMenu
pl | en

  Bochumer Verein Verkehrstechnik GmbH

  Alleestrasse 70
  44793 Bochum, Niemcy

  0049 23468910

  www.bochumer-verein.de
  info@bochumer-verein.de

  BVV jest światowym liderem w produkcji wszelkiego rodzaju zestawów kołowych dla taboru kolejowego, materiałów i podzespołów dla lokalnego, bliskiego, dalekobieżnego transportu osób i towarów. Firma projektuje, rozwija, oblicza, testuje i produkuje zgodnie z życzeniem klienta kompletne systemy zestawów kołowych i poszczególne części do nich jak również zgodnie ze specyfikacją klienta. W tym jako specjalność są lekkie ciche, elastyczne z wkładką gumową koła, jak również jednoczęściowe kute osie w szerokiej gamie wymiarów dla niskopodłogowych tramwajów. Ich wewnętrznie opracowane materiały, z relatywnie niskim stopniem zużycia są to rozwiązania uszyte na miarę dla potrzeb klienta i dzisiejszych wymagań ruchu kolejowego. One sprawdzą się na całym świecie od dziesięcioleci w codziennej eksploatacji. Dodatkowo firma oferuje szeroki zakres usług obejmujących:

  • przeglądy/service,
  • poradnictwo, 
  • pomiarowe zestawy kołowe,
  • diagnostyka,
  • badania akustyczne,
  • szkolenia na miejscu,
  • badanie materiałów,
  • części zamienne.

   Produkty firmy zapewniają szeroko zakrojone bezpieczeństwo, niezawodność i doskonałą, efektywną gospodarność.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ