MenuMenu
pl | en

  NAWI Solutions Sp. z o.o. Sp. K.

  Mickiewicza 29
  40-085 Katowice (woj. śląskie)

  77 460 01 35

  www.nawisolutions.eu
  biuro@nawisolutions.eu

  Jesteśmy producentem laminatów z wieloletnim doświadczeniem. Produkcję z wykorzystaniem kompozytów rozpoczęliśmy w 2005 roku, gdzie nasza oferta obejmowała produkcję basenów ogrodowych wykonanych z laminatu dla klientów indywidualnych oraz hurtowych. Od samego początku najważniejszy był dla nas intensywny rozwój, nieustanna poprawa jakości naszych wyrobów jak i zwiększenie skali produkcji. Nadszedł moment, w którym staliśmy się jednym z największych producentów basenów w Europie. Wtedy nadszedł czas na dywersyfikację naszej działalności i rozpoczęcie produkcji dla innych segmentów rynkutakich jak kolejnictwo, motoryzacja etc. Nasz park maszynowy wyposażony jest w najnowocześniejsze dostępne na runku frezarki CNC, centra obróbcze, kabiny lakiernicze oraz suszarnie dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać zróżnicowane zlecenia w zakresie produkcji wyrobów z laminatu.

  Posiadamy certyfikaty ISO 9001:2015 nr 2489/09/2018/J/C oraz certyfikat TÜV Rheinland EN 16582-1:2015 nr TM 61000198.003, które świadczą o wysokiej jakości naszych produktów oraz systemie zarządzania produkcją na najwyższym poziomie. Laminaty naszej produkcji spełniają wymagania normy PN-EN-45545-2 na niepalność wymaganą w pojazdach szynowych. 

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ