MenuMenu
pl | en

  MK SEATS Sp. z o.o

  ul. Nad Rzeką 5
  64-917 Skórka

  781 478 050

  www.mk-seats.com
  info@mk-seats.com

  MK Seats Sp. z o.o.- jesteśmy producentem foteli maszynisty, kierowcy, kapitana oraz siedzeń pasażerskich. Dzięki procesowi optymalizacji produkcji tworzy systemy siedzeń wysokiej jakości, bezpieczne, dopasowane do wymagań norm europejskich, w dogodnych cenach i terminach realizacji.

  Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników tworzymy siedzenia dedykowane. Aby zaoferować Klientom dostęp do wszystkich produktów pozostajemy w stałej kooperacji z innymi wytwórcami  foteli. Zapewniamy szeroki wybór tkanin, skór i ekoskór od najlepszych polskich i europejskich firm. W portfolio firmy oprócz szerokiej gamy siedzeń znajdują się kolumny statyczne i mechaniczne, podstawy, amortyzacje, obrotnice blokowane i bezwładnościowe, regulowane podłokietniki projektowane pod joysticki, szyny przesuwu oraz wiele części zamiennych. Prowadzimy również specjalistyczny serwis oraz usługi tapicerskie.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ