MenuMenu
pl | en

  Spółka Jawna Tomex A.Wierciński&J.Wiśniewski i S-ka

  Słoneczna 17
  86-031 Osielsko

  +48 52 583 70 61
  +48 52 381 39 37

  tomex.pl
  biuro@tomex.pl

  Firma „TOMEX” od 1992 roku działająca na rynku usług zabudowy stoisk wystawienniczych uczestniczy w tworzeniu wizerunku wielu firm, tak z naszego kraju jak i firm unijnych, poprzez udział w kampaniach reklamowych, aranżację i budowę stoisk targowych na licznych targach i wystawach w Polsce i za granicą.

  Jako członek – Polskiej Izby Przemysłu Targowego włączyliśmy się w nurt tych firm wystawienniczych, które postanowiły rzetelnie zdobywać uznanie klientów.

  O naszym profesjonalizmie świadczą posiadane referencje firm zadowolonych ze współpracy z nami.

  Do szerokiego grona naszych klientów indywidualnych należą m.in. takie firmy jak:

  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. – Warszawa,
  Petro-Oil – Kraków,
  Waryński TRADE S.A. – Warszawa,
  Izba Gospodarcza ”Wodociągi Polskie” – Bydgoszcz,
  Schmitz – Niemcy,
  SAWO – Bydgoszcz,
  Indian Art. Gallery – Indie,
  Kaltom – Polska,
  TRIADE – Włochy,
  Böhme, Kunex, Nedo – Niemcy,
  Grosfillex – Francja,
  Hit Garden – Polska,Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego i wiele innych.

  Nasze doświadczenie w branży oraz rekomendacje naszych klientów zarówno wystawców jak i organizatorów targów, dają gwarancję wysokiej jakości usług przez nas realizowanych.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ