MenuMenu
pl | en

  BIOEARTH

  Ciechocińska 28,
  87-730 Nieszawa

  736 342 336

  www.bioearth.pl
  marketing@bioearth.pl

  Firma BIO-EARTH Sp. z o.o. powstała w marcu 2012 r., jako przedsiębiorstwo w 100 proc. z polskim kapitałem. Od dekady prężnie działa na światowym rynku produkcji preparatów chemicznych.

  Wśród produktów firmy BIO-EARTH znajdują się: detergenty, solventy, preparaty techniczne w aerozolu, smary i oleje, a także maszyny i urządzenia. Przedsiębiorstwo dostarcza systemy myjące warsztatowe o szerokiej gamie rozwiązań, różnych parametrach technicznych i przeznaczeniu.

  W ofercie znajdziemy rozwiązania:

  • przeznaczone do czyszczeniu układów zamkniętych bez konieczności czasochłonnego ich demontażu i montażu
  • stosowane w przemyśle wtryskowym, przeznaczone do czyszczenia kanałów chłodzących. Rozszerzając współprace w segmencie wtryskowym poszerzyliśmy ofertę o stoły do przezbrajania form wtryskowych.
  • indywidualne, projektowane pod potrzeby i uwarunkowania przekazane przez Klienta

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ