MenuMenu
pl | en

  Profika Broker Sp. z.o.o.

  Jana Kazimierza 60/108
  01-248 Warszawa

  22/ 314 75 53

  profika-broker.pl
  biuro@profika-broker.pl

  Profika Broker, to kancelaria brokerska oferująca kompleksową obsługę ubezpieczeniową przedsiębiorstwom z szeroko pojętej branży kolejowej.

  Lubimy myśleć o sobie jako o kancelarii brokerskiej innej niż wszystkie inne. Innej, bo zawsze stoimy po stronie Klienta, od momentu negocjowania oferty aż po etap likwidacji szkody, bezkompromisowo reprezentując jego interesy. Innej, bo o współpracy z Klientem myślimy kategoriami lat, a nie kolejnej transakcji. Jesteśmy dumni z naszej odmienności na tle rynku i uważamy ją za naszą największą przewagę konkurencyjną. Nasz innowacyjny sposób działania wprost przekłada się na konkretne oszczędności naszych Klientów i ich zadowolenie.

  Kim nie jesteśmy? Nie jesteśmy rynkowym potentatem o globalnej skali działania, dzięki czemu każdą transakcję i każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Nie jesteśmy korporacją, więc każdy Klient ma bezpośredni kontakt nie tylko ze swoim opiekunem, ale także z zarządzającymi biznesem naszej Spółki. Prosto, przejrzyście, uczciwie … inaczej.

  Nasze specjalizacje produktowe to:

  - gwarancje ubezpieczeniowe

  - ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

  - ubezpieczenia ryzyk budowlano-montażowych

  Jeżeli odpowiada Ci nasza filozofia działania, zapraszamy do kontaktu i spotkania.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ