MenuMenu
pl | en

  iris GmbH

  Schnellerstr. 1-5
  12439 Berlin

  Regionalny Dyrektor Sprzedaży Europa Środkowo-Wschodnia Tomasz Gawryluk +48 602 230 027

  www.iris-sensing.com/pl/
  tomasz.gawryluk@iris-sensing.com

  Jesteśmy globalną firmą zajmującą się produkcją najbardziej zaawansowanych technologicznie sensorów do automatycznego zliczania pasażerów - IRMA. Na całym świecie, sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy ponad sto tysięcy systemów zliczania IRMA, głównie w pojazdach transportu publicznego, jesteśmy niekwestionowanym liderem w swej branży. Dostarczamy nasze rozwiązania do wielu krajów w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii. Zliczamy pasażerów m.in. w takich aglomeracjach miejskich jak: Berlin, Monachium, Mediolan, Amsterdam, Moskwa, Montreal, Wiedeń, Salzburg, Goteborg, Warszawa, Praga, Budapeszt, Bratysława, Bukareszt, Los Angeles, Las Vegas, Nowy Jork i w innych metropoliach na całym świecie. Sensory IRMA wykorzystują opatentowaną, laserową technologię detekcji ToF - Time of Flight: monitorują strefę drzwiową w 80.000 punktach, oceniają rzeczywistą odległość i kontury analizowanych obiektów (podobnie jak systemy sonarowe i radarowe) przez co bardzo dokładnie wykrywają poszczególnych ludzi, kierunek ich przemieszczania się oraz odróżniają ich od innych przedmiotów.

  Nasze czujniki IRMA:

  • wykorzystują bezdotykową, laserową technologię ToF w podczerwieni w celu zapewnienia niezawodnej pracy przy niesprzyjających warunkach otoczenia
  • identyfikują pasażerów niezależnie od koloru ich ubioru, zachowania podczas wchodzenia i wychodzenia (podczas tłoku, jednoczesnego wsiadania i wysiadania)
  • działają prawidłowo podczas pochmurnego, słonecznego dnia lub nawet w całkowitej ciemności - przy oświetleniu 0 LUX
  • oceniają wzrost pasażerów, aby klasyfikować podróżnych na dorosłych i dzieci (na podstawie wysokości)
  • zliczają rowery, wózki inwalidzkie i dziecięce
  • nie wymagają kalibracji oraz są bezobsługowe
  • charakteryzują się możliwie najwyższą dokładnością zbilansowaną zliczania na poziomie 99%
  • mają najwyższą dokładność online (przystankową), co oznacza, że dla minimum 90% przypadków otwierania drzwi w danym pojeździe na danej linii / trasie, gwarantujemy bezbłędne zliczanie lub pomyłkę w zliczaniu maksymalnie o jednego pasażera
  •  posiadają zamkniętą i wzmocnioną obudowę z aluminium oraz stopień ochrony IP65 (w standardzie) i IP67 (dostępny na życzenie), który gwarantuje zwiększoną żywotność sensora oraz zabezpiecza wnętrze czujnika przed niesprzyjającymi zjawiskami atmosferycznymi takimi jak mgła, szron, deszcz, śnieg
  • charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem MTBF, na poziomie 1.200.000 godzin
  •  automatycznie monitorują status swojej pracy (w czasie rzeczywistym sprawdzają ewentualny sabotaż sensora, zbyt wysoką temperaturę pracy, nieprawidłowe napięcie) aby mieć pewność, że generowane dane są prawidłowe
  • spełniają najsurowsze wymagania i normy kolejowe

  Nasze czujniki zliczania pasażerów IRMA współpracują z innymi systemami pokładowymi, należy je podłączyć do komputera pokładowego naszych czołowych polskich lub zagranicznych partnerów za pośrednictwem istniejącej infrastruktury ETH lub PoE zainstalowanej w pojeździe. Taki komputer pokładowy steruje pracą oraz zapisuje dane z naszych czujników IRMA, pobiera i przekazuje dane z/do innych urządzeń pokładowych. Oprogramowanie analityczne (dostarczane przez sieć naszych polskich lub zagranicznych partnerów) umożliwia analizę potoków pasażerskich oraz podgląd online napełnienia całego pojazdu lub poszczególnych wagonów na podstawie bardzo dokładnych danych wygenerowanych przez nasze czujniki IRMA.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ