MenuMenu
pl | en

  FALKONE Sp. z o.o

  Zygmunta Krasińskiego 21B
  85-008 Bydgoszcz

  516 440 885

  www.falkone.pl
  office@falkone.pl

  FALKONE Sp. z o.o., to innowacyjny serwis pojazdów szynowych, którego misją jest dbałość o wysoką jakość świadczonych usług oraz końcowe zadowolenie klienta. Przedsiębiorstwo od samego początku stawia na wykwalifikowaną kadrę i zespół serwisowy pracujący od kilkunastu lat w branży technicznej, dedykowanej dla nowoczesnego taboru szynowego, autobusowego i maszyn przemysłowych. Spółka dba, aby kwalifikacje i kompetencje całego zespołu cyklicznie się podnosiły i rozwijały.

  Falkone Sp. z o.o. wyróżnia się na tle konkurencji. Dysponuje wyspecjalizowanym sprzętem serwisowym, obejmującym swoim zakresem możliwość prowadzenia czynności diagnostycznych na wszystkich systemach, które składają się na obszar prowadzonej działalności. Lokalizacja siedziby zorientowana w centrum Polski oraz oddziały tworzone w miejscu prowadzonych prac gwarantują możliwość szybkiego dojazdu, a szeroka i rozbudowana sieć dostawców umożliwia nam elastyczne dopasowanie się do potrzeb naszych klientów.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ