MenuMenu
pl | en

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TURBO-TECH

  Kopanina 79
  60-105 Poznań

  +48 61 867 03 19 w.101
  +48 61 867 03 19 w.102

  turbo-tech.pl
  biuro@turbo-tech.pl

  Firma Turbo-Tech założona w roku 1997 ,od samego początku swej działalności , oferuje wysokiej jakości remonty i modernizacje podzespołów do lokomotyw jak również całych lokomotyw. Prowadzimy również skup i sprzedaż lokomotyw używanych oraz oferujemy naszą wiedzę i znajomość rynku przy zakupie nowych jednostek. Posiadamy szeroki wybór części zamiennych do lokomotyw spalinowych i elektrycznych poruszających się po torach PKP, jak również innych.

  Turbo-Tech świadczy usługi w zakresie robót drogowych , wyburzeniowych , wodno-kanalizacyjnych oraz transportowych.

  Turbo-Tech jest firmą prywatną działającą na terenie całego kraju oraz posiadającą szeroki kontakty biznesowe w Republice Czeskiej, Rumunii oraz na Słowacji.

  Jesteśmy przedstawicielami handlowymi na teren Polski:

  ZOS Zvolen a.s. :Wysokiej jakości REMOTORYZACJE i remonty wszystkich lokomotyw na terenie Słowacji

  ZOS Nymburk a.s.: Duże doświadczenie w remontach silników z Polski ,także całkowicie nowych jednostkach spalinowych na terenie Czech

  Lekov a.s. : Części i podzespoły do jednostek elektrycznych.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ