MenuMenu
pl | en

  Systemy Hamulcowe Szynowe Spółka z o.o.

  ul. Sportowa 11
  66-120 Kargowa

  510 095 979

  www.systemyhamulcowe.com
  krzysztof@systemyhamulcowe.com

  Firma Systemyhamulcowe.com działa na rynku polskim od 2006 roku. Przez wszystkie te lata rozwijała się dynamicznie konsekwentnie podnosząc jakości i standardy swoich usług. Firma specjalizuje się w profesjonalnej regeneracji zacisków hamulcowych oraz regeneracji recyrkulatorów spalin.

  Tak istotne usługi, ważne w aspekcie bezpieczeństwa ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa ekologicznego wymagają wysokiej kultury technicznej. W tej dziedzinie jesteśmy na jednej z czołowych pozycji w Europie. Priorytetem firmy jest wysoka jakość świadczonych usług, a atutem stosowanie najnowszych technologii, zaś nakazem utrzymywanie wysokich standardów ekologicznych. Siedziba firmy mieści się miejscowości Kargowa w województwie lubuskim i ma powierzchnię 700 m2. Nowoczesny park maszynowy umożliwia prowadzenie procesów regeneracji na najwyższym poziomie. Stosuje się tu bezpieczne technologie produkcyjne zarówno dla pracowników jak i środowiska.

  Kadra pracownicza to osoby o najwyższych kwalifikacjach posiadające certyfikat KNORR. Ich doświadczenie, precyzja i poczucie odpowiedzialności gwarantują utrzymywanie najbardziej rygorystycznych norm wykonania usługi. Dzięki tak wysokim standardom klient otrzymuje na produkt 18 miesięcy gwarancji. To więcej niż czas gwarancji na fabrycznie nowe części.

  Firma Systemyhamulcowe.com jest firmą innowacyjną, wdrażającą najnowsze technologie w dziedzinie regeneracji części samochodowych, dostrzegającą konieczność stosowania wysokich standardów ochrony środowiska.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ