MenuMenu
pl | en

  Skinest Rail Polska Sp. z o.o

  ul. Kołobrzeska 50/209
  10-450 Olsztyn

  89 532 11 15

  www.skinest.pl
  biuro@skinest.com.pl

  Skinest Rail Polska oferuje profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla kolei. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem wagonów towarowych, dostawami części zamiennych do wszystkich typów taboru kolejowego oraz materiałów do budowy infrastruktury kolejowej.

  Dzięki własnym zakładom produkcyjnym w magazynach mamy szeroki wybór części zamiennych. Dlatego możemy dostarczyć potrzebne części w najkrótszym czasie. Nasi klienci otrzymują najwyższej jakości usługi i doradztwo we wszystkich aspektach dotyczących kolei. Skinest Rail Polska Sp. z o.o. stanowi część Grupy Skinest Obszar, której obszar działania zlokalizowany jest w 11 krajach: Estonia, Rosja Polska, Finlandia, Ukraina, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, Łotwa, Litwa i Chorwacja. Jeden z naszych podstawowych obszarów działalności to części zamienne do kolei, części zamienne do każdego pojazdu szynowego. Własne zakłady produkcyjne, długoletnia współpraca z wiarygodnymi dostawcami, osobiste doświadczenie i odpowiednie zapasy magazynowe zapewnią ciągłość dostaw odpowiednich części zamiennych w korzystnej cenie. Części Zgodne Z Normą UIC jak: 

  • Koła monoblokowe 

  • Zestawy kołowe 

  • Osie 

  • Sprzęgi śrubowe 

  • Haki cięgłowe 

  • Urządzenia cięgłowe i sprzęgowe 

  • Sprężyny paraboliczne, resory piórowe 

  • Zbiorniki powietrzne 

  • Dolne i górne gniazda skrętu, części zawieszenia. 

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ