MenuMenu
pl | en

  Public Transport Service Sp. z o.o.

  ul. Al. Solidarności 75/26
  00-090 Warszawa

  881 242 189

  www.publictransportservice.com
  office@publictransportservice.com

  Spółka Public Transport Service (PTS) istnieje na rynku od 2016 roku i z każdym kolejnym rokiem odnotowuje dynamiczny rozwój w zakresie oferowanych usług. Firma PTS specjalizuje się w obsłudze serwisowej pojazdów szynowych dedykowanych dla miast - tramwajów oraz pojazdów kolejowych. Siłę naszej firmy stanowi wyspecjalizowana kadra managerów oraz pracowników technicznych.

  Nasza kadra posiada doświadczenia w budowie oraz serwisowaniu tramwajów i pojazdów kolejowych. Większość z naszych pracowników posiada ponad 10 letnie doświadczenie w polskiej branży kolejowej. Oprócz doświadczeń serwisowych dotyczących całych pojazdów specjalizujemy się także w serwisowaniu bieżącym oraz naprawach głównych komponentów tj. układy klimatyzacji oraz dostawy część w tym zakresie, dostawy laminatów, okładzin hamulcowych . Usługi świadczymy w ramach własnych punktów serwisowych a także w bazach serwisowych Klientów. Nasza spółka doskonaląc standardy jakościowe od lutego 2018 roku dysponuje certyfikatami ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015. Ponadto w marcu 2020 zostaniemy poddani audytowi certyfikującemu w zakresie ISO TS. Dzięki wprowadzonym normom jakościowym doskonalimy nasze usługi oraz wyroby, jednocześnie nieustannie poszerzając ich gamę. 

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ