MenuMenu
pl | en

  ALSTOM KONSTAL S.A.

  ul. Metalowców 9
  41-500 Chorzów

  22 540 66 00

  maja.rzeczycka@alstom.group.com

  Grupa Alstom, w Polsce reprezentowana przez Alstom Konstal S.A., jest obecna w sektorze transportu w Polsce od 20 lat i może pochwalić się 150-letnią tradycją w zakresie produkcji na potrzeby rynku kolejowego.

  Alstom Konstal jest lokalnym pracodawcą obecnie zatrudniającym 2 700 pracowników i bezustannie inwestującym w technologię i umiejętności. Spółka pozyskuje 40% podzespołów od podwykonawców z Polski. Opracowuje i wprowadza na rynek systemy, urządzenia i usługi z zakresu transportu oferując pełną gamę ( od pociągów dużych prędkości do metra, tramwajów i autobusów elektrycznych ) rozwiązań dla pasażerów, usług (utrzymanie, modernizacja) i rozwiązań w zakresie infrastruktury, sygnalizacji i mobilności cyfrowej. Celem spółki Alstom jest wspieranie rozwoju systemu kolejowego w Polsce przy pomocy swoich technologii i kompetencji.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ