MenuMenu
pl | en

  Transtrain Sp. z o.o.

  ul. Fabryczna 16
  32-500 Chrzanów

  +48 32 793-79-30

  biuro@transtrain.pl

  Transtrain Sp. z o.o. (wcześniej Mag-Train) zatrudnia doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która zapewni terminowość, wysoką jakości napraw i modernizacji taboru kolejowego.  Firma Mag-Train gwarantuje najwyższą jakość i 100% bezpieczeństwa przy wykonywanych naprawach, dzięki reżimom jakie wymagają posiadane przez firmę certyfikaty.

  Specjalizujemy się w naprawach i modernizacji wagonów osobowych i towarowych, cystern na paliwa płynne oraz lokomotyw elektrycznych. Zajmujemy się serwisem i przeglądami taboru kolejowego na poziomie P3;P4;P5. Remontujemy i naprawiamy wózki i zestawy kołowe.

  Posiadamy rozbudowany serwis działający 24h składający się z 5 specjalistycznych samochodów serwisowych, gotowych do natychmiastowej pomocy. Dbając o bezpieczeństwo i wysoki komfort podróżowania, dostosowujemy lokomotywy i wagony do wymagań prędkości 160 km/h.

  Prace wykonujemy dla krajowych i zagranicznych przewoźników dostosowując tabor do indywidualnych potrzeb klienta. Zmodernizowane wagony, w nowym standardzie i designie wnętrza, gotowe są do dalszej, kilkunastoletniej eksploatacji. Ułatwiając bieżącą obsługę wagonów, wyposażamy je we własny system diagnostyki on-line.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ