MenuMenu
pl | en

  ENERGO - MECHANIK Sp. z o.o. ODDZIAŁ FABLOK

  ul. Krakowska 73
  47-100 Strzelce Opolskie

  77 461 3251

  www.energomechanik.pl
  biuro@energomechanik.pl

   

  Firma założona w 1956 roku, podczas ponad  60-letniej działalności zdobyła pozycję uznanego dostawcy maszyn i urządzeń dla kolejnictwa, energetyki cieplnej oraz górnictwa. Uznanie odbiorców krajowych i zagranicznych zawdzięcza rzetelnej pracy wysoko kwalifikowanej załogi, wdrożeniom do produkcji wielu nowych wyrobów  stale modernizowanych przy współudziale doświadczonych projektantów.

  Firma należy do Grupy Martech, właściciela Pierwszej Fabryki Lokomotyw w Polsce  „Fablok” w Chrzanowie i posiada wyłączne prawo do używania znaku Fablok w zakresie zestawów kołowych lokomotywowych i wagonowych  oraz komponentów do tychże zestawów.

  Dla kolejnictwa oferuje zestawy kołowe napędowe i toczne do lokomotyw spalinowych, elektrycznych i metra, zestawy kołowe do wagonów towarowych i pasażerskich oraz aparatura hamulcowa do lokomotyw i wagonów towarowych, odkuwki matrycowe i swobodnie kute m.in. osie i koła zębate jak również wózki do lokomotyw spalinowych i wagonów towarowych.

  Jakość wyrobów została potwierdzona wieloma certyfikatami oraz listami referencyjnymi. Firma posiada certyfikaty ISO 9001:2015, EN ISO 3834-2 ,EN 1585-2, EN 1090-1, EN 1090-2, oraz jest uznanym  producentem  przez PKP Cargo S.A., PKP Intercity S.A., DB Cargo, Ecco Rail, Cemet oraz innych przewoźników.

  Energo - Mechanik Spółka z o.o.
  ul. Krakowska 73
  47-100 Strzelce Opolskie
  Fax: +48 077/ 461 20 63
  e-mail: E-Mail Image

  Energo - Mechanik Spółka z o.o.
  ul. Fabryczna 16
  Chrzanów
  tel. 511 713 979 wew. 13, 20
  e-mail: fablok@energomechanik.pl

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ