MenuMenu
pl | en

  Dura-line Poland Sp. o.o.

  Kościńskiego 23
  96-502 Sochaczew

  46 864 0401

  www.duraline.com

  Dura-Line

  Z dwudziestoma zakładami produkcyjnymi na całym świecie, w Europie, USA, Kanadzie, Indiach, Omanie i RPA, Dura-Line jest jedynym globalnym dostawcą systemu kanalizacji dla kabli światłowodowych, które tworzą solidną, skalowalną infrastrukturę telekomunikacyjną. Nasi pracownicy, wysoko wykwalifikowani i wyspecjalizowani inżynierowie, od zarania telefonów komórkowych rozwiązują problemy sieci telekomunikacyjnych. Dura-Line jest w czołówce branży tworząc strategiczne rozwiązania, które już dziś spełniają potrzeby i wymagania sieci światłowodowych, które pojawią się w przyszłości.

  Historia

  W Polsce Dura-Line to m.in. oferta systemów znanych pod marką Arot z ponad 25-letnią historią produkcji rur osłonowych do ochrony kabli, zarówno w branży elektroenergetycznej, jak i telekomunikacyjnej. Od samego początku, wśród specjalistów, projektantów i wykonawców rozwiązania Arot zyskały opinię rewolucyjnych oraz pożądanych. Dekadę później coraz większe potrzeby w zakresie komunikacji i przesyłania danych przez Internet przyniosły gwałtowny postęp w rozwoju nowoczesnych sieci światłowodowych. Wysoka jakość i niezawodność produktów Arot sprawiła, iż dla większości specjalistów stały się one oczywistym wyborem. Dzisiaj połączenie zespołu z wieloletnim doświadczeniem z zakresu produkcji i sprzedaży na polskim rynku z międzynarodową, wyspecjalizowaną organizacją o globalnym zasięgu jaką jest Dura-Line, pozwala oferować zaawansowane technicznie produkty przy zachowaniu wysokiej orientacji na klienta

  Rury osłonowe Arot

  Kompletna oferta rur osłonowych do kabli elektroenergetycznych, telekomunikacyjnych oraz telewizyjnych układanych pod ziemią oraz na przestrzeniach otwartych. Oferta obejmuje również akcesoria ułatwiające prace przy układaniu i zaciąganiu kabli, studnie kablowe z tworzyw sztucznych oraz wodo- i gazoszczelne uszczelnienia ścienne i rurowe. Zaawansowana technologia oraz wysoki poziom jakości decydują o tym, że nasze produkty wyznaczają nowe standardy w zakresie ochrony kabli.

  Mikrokanalizacja

  Opracowany przez nas system mikrokanalizacji przeznaczony jest do budowy nowoczesnych sieci światłowodowych, szkieletowych, dystrybucyjnych oraz dostępowych w technologii FTTH. Nasze wieloletnie doświadczenie produkcyjne

  oraz bliska współpraca z operatorami, projektantami i wykonawcami pozwala nam optymalnie dostosować ofertę do potrzeb inwestora.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ