MenuMenu
pl | en

  FORGIS

  ul. Towarowa 26
  38-200 Jasło

  13 445 11 71

  www.forgis.pl
  forgis@forgis.pl

  Firma Forgis istnieje na rynku od 2009 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu elementów spawanych konstrukcyjnych i zbiornikowych ze stali nierdzewnej wg dokumentacji własnej oraz projektów powierzonych.

  Jesteśmy także dostawcą wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej takich jak blachy, pręty, kształtowniki, elementy złączne, armatura oraz realizujemy zlecenia związane z obróbką stali nierdzewnej tj, cięcie laserowe, gięcie, obróbka tokarsko-frezarska, szlifowanie i polerowanie.

  W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment odkuwek takich jak:  obręcze, pierścienie kuto walcowane, odkuwki swobodnie kute, odkuwki matrycowe. Zapraszamy również do zakupów narzędzi i materiałów ściernych:
  tarcz do cięcia i szlifowania, produktów nasypowych, frezów i tarcz diamentowych.

  Zapewniamy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ