MenuMenu
pl | en

  Frauscher Polska sp. z o.o

  Ul. Przemysłowa 10
  40 ? 020 Katowice

  695 80 29 52

  www.frauscher.pl

  Frauscher Sensortechnik GmbH z Austrii, założona w 1987 przez Józefa Frauschera, od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania liczników osi – dotychczas zainstalowano ponad 200 tysięcy czujników koła w ponad stu krajach, w wielu aplikacjach: linie główne, linie przemysłowe, transport miejski (metro i tramwaje), i innych.

  Motto „track more with less" podkreśla zasadę działania firmy Frauscher: ułatwiamy naszym klientom dostęp do informacji potrzebnych do obsługi, monitorowania i utrzymania ich infrastruktury przy zastosowaniu minimalnej ilości niezbędnego sprzętu.

  Frauscher Polska Sp. z o.o. z Katowic działa od 1998 r. i jest pierwszym zagranicznym przedstawicielstwem Frauscher Sensortechnik GmbH. Dostarczamy naszym klientom czujniki koła i systemy liczenia osi Frauscher a także szeroko pojęte wsparcie: szkolenia, pomoc przy aplikacji, uruchomieniach czy rozwiązywaniu problemów.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ