MenuMenu
pl | en

  Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. K.

  Aleje Jerozolimskie 123A
  02-012 Warszawa

  222766180

  www.russellbedford.pl
  office@russellbedford.pl

  Russell Bedford w Polsce doradza czołowym polskim i zagranicznym przedsiębiorstwom, spółkom giełdowym oraz instytucjom finansowym.

  Nieustannie doskonalimy jakość naszych usług i nie ustajemy w dążeniu do osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji Klientów. Filozofia naszego działania na całym świecie brzmi: „Gdziekolwiek jesteś oraz gdziekolwiek chcesz być, My możemy Ci pomóc.” i zgodnie z nią nasze usługi oferujemy zarówno wielkim koncernom, jak również wszystkim chcącym się dynamicznie rozwijać średnim i dużym przedsiębiorstwom. Na przełomie ostatnich lat Russell Bedford w Polsce rozwinęło swoją działalność otwierając oprócz Centrali firmy w Warszawie swoje biura w Katowicach oraz Krakowie. Zatrudniamy biegłych rewidentów, doradców podatkowych, doradców finansowych i biznesowych. Współpracujemy z adwokatami i radcami prawnymi. Russell Bedford w Polsce świadczy usługi audytorskie oraz doradcze oferując m. in. usługi audytu, doradztwa podatkowego, usługi księgowe, doradztwo finansowe i pełną ofertę szkoleniową wspartą licznymi publikacjami autorskimi naszych ekspertów. Eksperci Russell Bedford biorą udział w licznych pracach nad nowelizacją ustaw podatkowych i rachunkowych, w tym nad dostosowaniem Polskich Standardów Rachunkowości do Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ