MenuMenu
pl | en

  Wydawnictwo EUROSPRINTER

  Wawelska 45 lok. 15
  44-217 Rybnik

  +48 32 424 90 63
  +48 32 424 90 63

  eurosprinter.com.pl
  kontakt@eurosprinter.com.pl

  Działamy w branży związanej z książkami i poligrafią od 1994 roku. Wiele razy księgarze i miłośnicy komunikacji pytali nas dlaczego za granicą: w Niemczech, Czechach, Austrii czy Węgrzech jest tak duży wybór pięknie wydanych książek komunikacyjnych, a w Polsce tytułów takich jest jak na lekarstwo, a jeśli już się pojawiają to niestety na słabym poziomie poligraficznym. Postanowiliśmy coś z tym zrobić wszak polscy hobbyści nie są przecież gorsi i zasługują na porządnie przygotowane i wydane tematyczne albumy.

  Od kilku lat podjęliśmy więc współpracę z autorami i sami rozpoczęliśmy wydawanie publikacji, które cechuje:

  - artystyczna oprawa graficzna

  - staranny druk na luksusowym papierze

  - bogaty materiał ilustracyjny

  - interesująca tematyka

  - atrakcyjna cena.

  W 2007 po zmianach własnościowych w firmie przyjęliśmy nazwę Eurosprinter co ma symbolizować naszą otwartość na Europę, szybkość w działaniu oraz powiązanie z poligrafią – branżą, która była nam bliska od powstania naszej firmy. Dzięki temu, że znamy jej tajniki – wykorzystujemy tę wiedzę w robieniu bardzo dobrych publikacji.

  Nasza firma współpracuje z bardzo dobrymi grafikami i plastykami, a druk naszych książek powierzamy jednej z najnowocześniejszych i największych w Europie drukarni Finidr w Czechach.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ
  grupa MTM | najlepsze strony www