MenuMenu
pl | en

  ZPAS Group

  Przygórze 209
  57-431 Wolibórz

  74 872 01 00

  zpasgroup.pl
  info@zpas.pl

  ZPAS S.A. to jeden z liderów produkcji szaf i obudów teleinformatycznych, sterowniczych i automatyki oraz kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania i budowy centrów przetwarzania danych. Ponadto, firma produkuje pulpity sterownicze, infokioski, rozwiązania depozytowo-wendingowe oraz wyposaża stanowiska dyspozytorskie.

  ZPAS S.A. od prawie 50 lat dostarcza rozwiązania o wysokiej jakości, funkcjonalności i innowacyjności. Nowoczesne podejście do biznesu pozwoliło na rozwój firmy zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad 40 krajów świata.

  Firma zatrudnia ponad 600 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Kotlinie Kłodzkiej w niewielkiej odległości między sobą. W odpowiedzi na potrzeby rynku Dział Badań i Rozwoju w 2020 roku wdrożył rozwiązanie Small Data Box będące optymalną odpowiedzią na wymagania nowoczesnych, niewielkich centrów danych.

   

  Rozwiązania ZPAS S.A.:

  ?             Obudowy energetyczne i automatyki

  ?             Szafy sterownicze i rozdzielnie elektryczne

  ?             Prefabrykacja szaf rozdzielczych i sterowniczych wg. potrzeb Klienta

  ?             Szafy teleinformatyczne i serwerowe

  ?             Nowoczesne systemy chłodzenia i grzania szaf

  ?             Pulpity sterownicze i stanowiska dyspozytorskie

  ?             Szafy zewnętrzne, outdoorowe

  ?             Urządzenia depozytowo-wendingowe i kioski multimedialne

  ?             Kompleksowe realizacje w obiektach, od projektu do wykonania

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ