MenuMenu
pl | en

  DO-MET Sp. z o.o.

  Korczaka 9
  38-500 Sanok

  +48 13 464 51 94
  +48 13 464 51 93

  www.do-met.pl
  biuro@do-met.pl

  Głównym profilem naszej działalności jest precyzyjna obróbka metali i tworzyw sztucznych a więc toczenie i frezowanie CNC. Nasz park maszynowy składa się z ponad 60 różnych maszyn, co sprawia, że ??jesteśmy bardzo elastyczni w zakresie wymiarów.

  • Toczenie CNC - ø5-560mm; dł. maks. 2092mm
  • Frezowanie CNC – maksymalny obszar roboczy: 2500x950x850mm

  Jesteśmy gotowi do produkcji części według specjalnych wymagań klientów, w tym powłok, obróbki cieplnej, malowania, itp.

  Posiadamy zintegrowany system zarządzania oparty o normy PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 14001:2015 co gwarantuje profesjonalizm na każdym etapie procesu produkcyjnego. Ponadto rozpoczęliśmy procedurę uzyskania certyfikatów w zakresie norm ISO/TS 22163 oraz PN-EN ISO 45001:2018.

  Nasze laboratorium pomiarowe jest wyposażone w kilka maszyn współrzędnościowych, projektorów pomiarowych, profilometrów, wysokościomierzy, testerów chropowatości i wielu innych pomniejszych urządzeń.

  Zaopatrujemy klientów pracujących w wielu różnych branżach, takich jak hydraulika, nafta i gaz, energetyka, kolejnictwo, motoryzacja, rolnictwo i innych.
  Nasze części trafiają do takich krajów jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Norwegia, Szwecja, USA i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ