MenuMenu
pl | en

  AW SOLUTIONS Andrzej Wójtowicz

  Rajec Poduchowny 152c
  26-613 Radom

  +48 513 138 266

  www.aw-solutions.pl

  W Solutions rozpoczęło swoją działalność w 2013 roku z inicjatywy Andrzeja Wójtowicza, inżyniera transportu kolejowego, przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą od 1991 roku.

  Od 2013 roku wprowadzamy sztyfty smarne do smarowania obrzeży kół pojazdów szynowych. Na ich bazie stworzyliśmy bardzo wydajny system smarowania dla operatorów kolejowych i producentów pociągów. Dzięki swoim zaletom w bardzo krótkim czasie zdobył on uznanie wśród największych firm kolejowych w Polsce.

  Lokalny sukces i duże międzynarodowe zainteresowanie sprawiły, że rozszerzyliśmy naszą działalność na cały świat. Sztyfty smarne NSP-WFL są obecnie używane przez wielu operatorów pociągów.

  Nasz zespół pomaga operatorom kolejowym znacząco zwiększyć wydajność operacyjną floty poprzez zastosowanie suchego, ekologicznego systemu smarowania obrzeży kół. System NSP-WFL rozwiązuje problemy ze zużyciem kół, zmniejsza przestoje serwisowe pociągów oraz zwiększa dostępność usług. Niezależnie od tego czy jest to nowa instalacja systemu, wymiana istniejącego smarowania czy po prostu zamiana sztyftów smarnych, zarówno serwisanci jak i dział zakupowy są zawsze zadowoleni z rezultatów.

  Jeśli chciałbyś odkryć najbardziej wydajny system smarowania obrzeży który pozwoli Ci osiągnąć jeszcze wyższy poziom usług transportowych to jesteśmy do dyspozycji.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
   a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
   b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

  AKCEPTUJĘ